Dom

Zhangjiagang Hongsheng Technology Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Zhangjiagang Hongsheng Technology Co., Ltd.

Zhangjiagang Hongsheng Technology Co., Ltd. znajduje się w strefie rozwiniętego ruchu: Tangqiao Town, Zhangjiagang City, prowincja Jiangsu. Nasza firma jest wysoki i nowych tech, a powstała w roku 2004. Byliśmy profesjonalny producent Szuflada kasowa ponad dziesięciu lat.

o wysokiej jakości i dobrej obsługi dostajemy się pozytywnie i zaufanie naszych klientów i stać się głównym dostawcą wielu maszyn POS i kasowych firm na całym świecie.


Nasza firma ma renomę jako projektant i producent z najbardziej trwałych i niezawodnych szuflad w branży. Nasza firma oferuje szeroką gamę szufladami dla aplikacji znajdujących się w detaliczny, jedzenie, gościnność i Convenience Stores.
Dysponujemy własnym działem technicznym oraz rozwijanie i zawsze skupić się na rozwoju nowych produktów. Mamy 35 patentów w tym 24 patentów użytkowych, 9 patentów wynalazku i 2 patentów projektowych. minęliśmy certyfikat zarządzania jakością ISO9001, ISO14001 systemu certyfikacji systemu środowiskowego, CE, ROHS i wiele innych certyfikatów.


Nasza firma została uhonorowana poziomu Enterprise kredytu, "Suzhou wysoki i nowych tech", "Jiangsu wysoki i nowych tech", "bankowe Przedsiębiorstwo kredytowej AAA-level", etc.

Zhangjiagang Hongsheng Technology Co., Ltd jest młodą firmą. Nasza firma powstała w 2004 roku, do tej pory specjalizuje się w produkcji szuflady przez ponad 10 lat, z biegiem lat, nasze produkty zostały sprzedane do ponad 50 countries.Thanks zagranicznych do globalizacji, zdobyliśmy firmę od wielu znanych partnerskich i ich zaufanie.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : HS

Ilość pracowników : 300~350

Coroczne wyprzedaże : 15000000-16000000

Rok założenia : 2004

pc Export : 40% - 50%

Hongsheng zaczęła produkować szuflady w 2004 roku, zacząć od zera i krok po kroku, wciąż wierzymy, że nasze dobrze wyposażone urządzenia i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji sprawiają, że jesteśmy konkurencyjni.

Projektujemy różne szuflady na każdą kieszeń, dostosowaną do klientów z różnych części świata, a także dostosowujemy się. Jeśli chodzi o jakość, zawsze zwracamy uwagę na szczegóły.

Jeśli masz jakieś zapytanie lub zapytania, skontaktuj się z nami!

Usługowe

Hongsheng poświęca się służbie globalny i wygrywając świat.

Hongsheng wierzy w wierze i wartościach orientację rynkową, potrzeb klienta i chce, jakość i obsługę jako zasady zarządzania.

Zwracając uwagę talentów, technologii i innowacji, Hongsheng ma stałą poprawę w rygorystyczny, pragmatycznego i skutecznego zarządzania.

Firma Zespół

KONTAKT

Adres: Xinyuan Road, Juqiao Industrial Park, Tangqiao Town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny

Adres fabryczne:Xinyuan Road, Juqiao Industrial Park, Tangqiao Town, Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny